להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

תאונת עבודה זכויות

אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד נקבעות לאחר תאונת עבודה זכויות המבוטח, בפועל – בישראל כמו בכל מדינה ישנם נהלים מסודרים אשר על יישומם אחראית חברת הביטוח הציבורית המבטחת את כל אזרחי ישראל מתוקף היותם אזרחים: חברת הביטוח הלאומי. יחד עם זאת, בשל היותה אחראית על ביטוחיהם של מיליוני בני אדם, ועוד כגוף ביטוחי ראשון מול הממשלה, ובפרט – מול משרד הכלכלה היא עלולה שלא להשביע את רצון המבוטחים, וכאן אין ממש קשר לגודל החברה, כמו לסוג האחריות שהיא נושאת על כתפיה: מתן דין וחשבון לאושיות הממשלה, כקונטרה לדיווחים שהיא צריכה לספק לכם כמבוטחים. הסיבה שמנוי בחברה כמו "הראל" או "כלל", למשל, כמעט שלא יקבל תשובה כמו "הכיסוי X לא מגיע לך" ובביטוח לאומי התשובה הזו כן תתקבל בסבירות גבוהה, היא משום שלהראל ולכלל אין חובת דיווח לאושיות הממשלה, מה שעושה את התפקיד שלהן מבוסס על ההון הפרטי, כלומר על רמת הכיסוי שנצרכה על ידי הלקוח הסופי, בשונה מביטוח לאומי שמחייב כל אזרח באותם תעריפים, על פי סוג משלח ידו: עצמאי, מובטל או שכיר, ומקבל את הנחיות הגבייה והטיפול במבוטחים ישירות מהממשלה.

ביטוח לאומי וחברות הביטוח: הגעה לזכויות כנפגע תאונה בעבודה

בעוד אשר בחברות הביטוח יהיו הנציגים קואופרטיביים, וימסרו הנחיות מדויקות מה צריך לעשות כדי שהביטוח יכסה את הפציעה שלכם, בביטוח לאומי הנציגים לא יספקו שירות בכזו רמה, וזאת בלשון המעטה. המטרה שלהם היא להוכיח שכמה שיותר פונים לקבלת קצבת נכות, למעשה יכולים לעבוד, כחלק ממטרת על חשובה במעלה: להשאיר כמה שיותר ישראלים כחסרי-פטור ממעגל העבודה. אם הצלחתם להיות משולמים קצבה כלשהי מחברת ביטוח פרטית הדבר מבטל את זכאותכם לקצבה מביטוח לאומי, להוציא מקרים בודדים כמו למשל תאונת דרכים עם צד ג' בדרך לעבודה או ממנה – בה גם חברת הביטוח של צד ג' צריכה לשלם לכם, אם הוא נמצא כאשם, וגם ביטוח לאומי בשל כך שהסוגיה קשורה לעבודתכם. העצה שלנו היא – בכל פעם שזכויות כלשהן עוברות בביטוח הלאומי, קחו עורכי דין לתאונות עבודה מומחה בהנחלה עבור תאונות עבודה זכויות מתאימות ללקוחות.

כיצד העורך דין יוכל לקדם את נושא הזכויות שלי בתאונת עבודה

בניית חוות דעת רפואית, ועל בסיסה – חוות דעת משפטית שתספק מענה לתכתיבי הביטוח הלאומי. ניצחון מול וועדות פקידים בביטוח לאומי – בסיכוי גבוה, אך לא ודאי. הוצאת המקסימום הנדרש מחברות ביטוח פרטיות במידה והן חייבות בתשלום פיצויים. טיעונים בתביעות משפטיות מול מעסיקים אצלם נפגעת – על בסיס חוות דעת משפטית המבוססת על טרמינולוגיה רפואית ממוקדת.