להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

תאונת דרכים על אופנוע - פיצויים

 
תאונות דרכים המתרחשות על אופנוע קשות מאד לפירוש מבחינה ביטוחית ועל כן אתם צריכים עורך דין ממש טוב שייצג אתכם בתביעה. למה אנו מתכוונים? רוב סוכנויות הביטוח שמשתתפות ברפורמה החדשה בביטוח יסרבו בכלל לדבר אתכם אם הן ידעו שאתם רוכבי אופנוע, ואם במקרה הן כן ירצו שתהיו לקוחות שלהן זה יהיה בתעריף גבוה בהרבה מזה של נהג אוטו. גם בבית המשפט על סמך פסיקות קודמות המצב של הרוכבים אינו מזהיר. האופנועים הרבה פעמים נתפסים כאשמים מעצם מסוכנותו של הכלי, סיבוביו החדים והעובדה שהוא לא בשדה הראייה של נהגים רבים. דווקא כאשר הפוגעת היא משאית – תסריטי התביעה יהיו קלים יותר מאשר אם מדובר ברכב פרטי, במיוחד אם זהו רכב פרטי שאינו מסחרי, ואז בעל האוטו יכול לצאת בנקל ביחס לנהג מונית או אוטו של חברה רשמית, אשר מהנהגים שלהם מצפים ליותר בגרות על הכביש – מראש. ברוב המקרים זה יהיה התסריט: רכב פרטי ואופנוע המעורבים בתאונה, ולתסריט זה נדרש לכם צוות ייצוג משפטי הכי טוב שניתן להשיג.
 
אלו פיצויים מגיעים לכם כרוכבי אופנוע שנפגעו?
 
ראשית כל, מחברת הפוגע שנחשב מבחינה משפטית צד גימ"ל, והחברה שלו נחשבת "חברת ביטוח צד גימ'ל". שנית, מגיעים לכם פיצויים גם מביטוח לאומי. שלישית, אם זה היה בדרך לעבודה או ממנה, זו נחשבת נסיעת עבודה לכל דבר ועניין ואז יגיעו לכם פיצויים בהתאם לחוק תאונות עבודה, שזה אומר גמול מהמעסיק וכן דמי עבודה או דמי פגיעה מביטוח לאומי למשך 90 ימים.
 
כיצד ניתן לחתור לתשלומי כל הפיצויים שמגיעים לכם?
 
אל תחשבו שהמשלמים יחכו לכם בכניסה לבית, יבקשו סליחה וישלמו. בישראל זה ממש לא יקרה, וזו לא הנורמה החברתית וגם לא המוסדית בה. מה שכן יקרה זה שעורך דין יערב את מי שצריך לערב, יזכיר להם את לשון החוק וידרוש בשמכם את הכספים שמגיעים לכם. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו כל מה שמגיע לכם מהמעסיק, מחברת צד גימ"ל, ומביטוח לאומי - פנו אלינו ואנו נטפל בתביעה שלכם באופן מיטבי על בסיס ראיות ועובדות מוצקות בלבד. בכך, נביא לסיום הפרשה לטובתכם, ורק לטובתכם.