להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

עורך דין ביטוח לאומי

 
אם גם אתם נקלעתם לקשיים מול ביטוח לאומי בהכרה כזכאים לאחוזי נכות או לקצבת נכות, אם גם אתם נפגעתם בתאונה ולא שולמתם דמי תאונה או דמי פגיעה, אם גם לכם ביטוח לאומי קבע שהמיון השלילי שלא מזכה אתכם בתמורה לחוויה הטראומטית שעברתם – חל עליכם, ולא תקבלו שקל על שאירע לכם, אם גם אתם מעוניינים בשירות מחיקת חוב ביטוח לאומי - עורך דין ביטוח לאומי הוא שנדרש לכם.
 
מדברים לפקידים בשפת החוק
 
משרד עורכי דין ביטוח לאומי מעסיק עורכי דין ממולחים הבקיאים בחוקי ותקנות ביטוח לאומי. המשמעות היא לא שאינך צודק: הפקידים בביטוח לאומי פשוט שולטים בשפה הזו, ומשתמשים בה נגדך. עורך דין ביטוח לאומי ישתמש בה לטובתך וייאלץ את הרופא בוועדה או את הפקיד האחראי עליו כראש וועדה – לאשר לכם הטבות לאחר שיפגין מולם ידע רב בדיני ביטוח לאומי, כולל המפולפלים ביותר שבהם.
 
תוצאות מובטחות בשטח
 
בשונה ממה שסברתם שיקרה לכם בביטוח לאומי אם תנסו להשיג הכרה כנכים ללא התערבות עוה"ד שלכם, כאשר הוא בתמונה, התוצאות פשוט מדברות בעד עצמן. חתירה למימוש אחוזי נכות, הוכחה חותכת המצביעה על אובדן כושר עבודה על פי דרישות ביטוח לאומי, ושאיפה לקבלת קצבת נכות עקב פעולות אלו. אם תהיתם למה מי שנפצע או נפגע פחות מכם קיבל הטבות מהביטוח הלאומי, בעוד אתם נשארתם באותו מצב, זה משום שעורך דינו ידע מה לעשות, וכעת – הגיע התור שלך.
 
הסתמכות על חוות דעת משפטית מנומקת
 
הכל מתחיל והכל נגמר בחוות הדעת המשפטית המנומקת. עורך דין ביטוח לאומי יבנה עבורך חוות דעת זו בהתבסס על נתונייך כמבוטח של הביטוח הלאומי, והתנהלותך במקום עבודתך. הוכחה של קשר נסיבתי בין הפציעה או הפגיעה במקום העבודה לבין מצבך כעת, הוכחה שההידרדרות בשמיעה או בראייה נבעה ממסוכנות מקום עבודתך, וכך גם במקרה שנמצאת חולה סרטן בבדיקות הרפואיות. הן בטיעונים משפטיים מול מקום העבודה והן בטיעונים מול ביטוח לאומי ידך תהיה על העליונה עם עורך דין ביטוח לאומי המתמחה גם בתאונות עבודה, מחלות מקצוע ופגיעות עבודה מכל סוג - לצידך.
 
לפרטים על ייצוג משפטי מטעם עורך דין ביטוח לאומי צור קשר או פנה אלינו באמצעות אתר האינטרנט!