להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

מדריך לנפגעי תאונות עבודה

 
נפגעתם בתאונת עבודה? נבדקתם על ידי רופא ואתם חושדים שהאבחון שלו קשור למקצוע בו אתם עובדים, ויש לכם מחלת מקצוע? אם יש ספק – אין ספק: יש בית חולים ולאחריו עורך דין תאונות עבודה. אלו הכלים היחידים שצריכים לעמוד לנגד עיניכם כשאתם מטפלים בעצמכם במסגרת הקושי הקיים. נפגעי תאונות עבודה צריכים לתפקד כדלקמן.
 
בפגיעה ישירה - להתפנות מיד לבית חולים. בחשד למחלת מקצוע - לגשת מיד לרופא המשפחה
 
המידיות של ההליך חשובה יותר מהפינוי עצמו. ללא מידיות, עורך הדין של המעסיק יוכל לטעום ובצדק שאם סבלתם כל כך הרבה זמן בלי עזרה מרופא סימן שאין קשר בין סיבה ומסובב. זהו טריק שפל שקשה לנו כמו לכל משרד עו"ד תאונות עבודה אחר להיחלץ ממנו, ולכן חכם דואג לא להימצא במקומו של הפיקח: במקום שתיעשה עבודת הפרכה קשה של טענות ההגנה, מוטב להציג במשפט שמרגע הסבל שלכם התפניתם ולכן יש קשר מובהק בין המטלות של המעסיק לבין מצבכם הגופני המדורדר.

הטיפול בוצע על ידי רופא המשפחה והסתיים בהפניה? התפנו מיד!
 
גם ביקור וחותמת של רופא המשפחה היא רק תחילת הדרך. בסופו של דבר, טיפול פיזי להצלת בריאותכם צריך להתבצע ועל זה לא יושבים בבית גם אם נדמה לכם שרופא המשפחה הקל עליכם בכאב באמצעות איזושהי תרופה זמנית שהוא נתן לכם. זה מסיח שגם בו - להגנה יהיה קל מאד לנצח אתכם בדיון. הרופא קבע שעליכם לקבל במחלקה Xבבית חולים Yאת טיפול Z? גשו לשם בו ביום ודאגו לבצע זאת!
 
בכל שלבי הטיפול - שמרו את כל המסמכים שמופקים לכם!
 
החל ממסמכי נסיעה כמו קבלות על התדלוק ברכב או כרטיסי הנסיעה באוטובוסים, ועד מסמכים שהרופא או בית החולים מגישים לכם. המסמכים חשובים מאד לניסוח כתב הגנה משכנע, אמין ובוסרי שיוביל להרשעת המעסיק ולתשלום נרחב עבורכם עקב הפגיעה שהתחוללה בגופכם.
 
אל תקלו ראש גם בחובה של רשויות החוק כלפיכם: כשהתביעה הסתיימה, מתחילים ההליכים מולן
 
הכוונה היא לביטוח לאומי וללשכת התעסוקה, אליה הביטוח הלאומי עלול לשלוח אתכם תוך טענה שניתן למצוא לכם עבודה אחרת. משרד עורכי הדין שלנו יותר ממעודד אתכם לתבוע בכל הכוח את ביטוח לאומי, לטעון לנכותכם ולקבל את הזכויות המגיעות לכם כחוק באמצעות וועדה שתבחן את מצב הנכות שלכם. אנו מייעצים לגבי התנהלות בוועדות לכל לקוח ולקוחה!